ELAFLEX NV, België

ELAFLEX NV
Merksemsesteenweg 192
B-2100 Deurne (Antwerpen)

Tel.: +32 3 32 80 420
Fax.:+32 3 32 43 740
E-Mail: info@elaflex.be

BTW-Nummer: BE 0404945108
Ondernemingsnummer: 0404945108

KBC BANK - IBAN: BE34 4080 0706 4190
KBC BANK - BIC: KREDBEBB
 

Openingsuren

Maandag - Donderdag
Vrijdag
8:00 - 12:00 h / 13:00 - 16:30 h
8:00 - 12:00 h / 12:30 - 16:00 h

Waar zijn wij

Omgevingskaart

Detailkaart

Michaël Vandersmissen

(Commercial Director)
Tel.: +32 3 328 04 21
GSM: +32 (0)475 523403
E-Mail: michael.vandersmissen@elaflex.be

Michaël Vandersmissen

Patrick Lahey

(Financial Director)
Tel.: +32 3 328 04 33
GSM: +32 (0)491 617587
E-Mail: patrick.lahey@elaflex.be

Patrick Lahey

Thomas Verijke

(Technical Director)
Tel.: +32 3 328 04 27
GSM: +32 (0)484 161042
E-Mail: thomas.verijke@elaflex.be

Thomas Verijke

Hugo Vinkx

(Account Manager Oost- en West Vlaanderen,
Henegouwen, Vlaams- en Waals Brabant)
Tel.: +32 3 328 04 24
E-Mail: hugo.vinkx@elaflex.be

Hugo Vinkx

Richard Lichtendahl

(Account Manager Limburg, Luik, Namen,
Luxemburg en Groothertogdom Luxemburg)
Tel.: +32 3 328 04 25
E-Mail: richard.lichtendahl@elaflex.be

Richard Lichtendahl

Marc Verhoeven

(Account Manager Antwerpen)
Tel.: +32 3 328 04 23
E-Mail: marc.verhoeven@elaflex.be

Marc Verhoeven

Marnix Van de Voorde

(Int. Product Development Manager)
Tel.: +32 3 328 04 31
E-Mail: marnix.vandevoorde@elaflex.be

Marnix Van de Voorde

Inge Jacobs

(Sales Support)
Tel.: +32 3 328 04 22
E-Mail: inge.jacobs@elaflex.be

Cynthia De Wit

(Sales Support)
Tel.: +32 3 328 04 35
E-Mail: cynthia.dewit@elaflex.be

Christel Van Immerseel

(Finance Assistant)
Tel.: +32 3 328 04 34
E-Mail: christel.vanimmerseel@elaflex.be

Rachelle Demeuter

(Purchaser)
Tel.: +32 3 328 04 26
E-Mail: rachelle.demeuter@elaflex.be

Herman Verijke

(Production Assistant)
Tel.: +32 3 328 04 29
E-Mail: herman.verijke@elaflex.be

Karima Jurgens

(Administrative Assistant)
Tel.: +32 3 328 04 28
E-Mail: karima.jurgens@elaflex.be

Sebastiaan Delvou

(Adjunct Production Assistant)
Tel.: +32 3 328 04 29
E-Mail: sebastiaan.delvou@elaflex.be